W sytuacjach gdy każda godzina, minuta jest cenna oferujemy naszym Klientom szybką wycenę kosztów wynajęcia hostess. Prosimy o kontakt: 600 739 301 lub e-mail: kontakt@hostessy.com.pl

Hostessy na bankiet

The Ultimate Cure for
Your Next Hangover

Na co zwrócić uwagę, zgłaszając się do agencji hostess, modelek i fotomodelek?

Ile młodych kobiet marzy o pracy w charakterze modelki, hostessy czy fotomodelki? Nie ma na ten temat żadnych danych liczbowych, ale nietrudno się domyślić, że osób takich jest naprawdę sporo. Wizja spędzania czasu w niezwykłych miejscach, życia w świecie mody i celebrytów oraz cała aura towarzysząca tym zawodom sprawiają, że agencje nie muszą narzekać na brak chętnych. Na co więc należy zwrócić uwagę, rozpoczynając swoją karierę?

Pierwsza i najważniejsza zasada: do każdej oferty pracy musisz zawsze podchodzić z chłodną głową. Wszystko dlatego, że na polskim rynku, obok profesjonalnych agencji takich jak Hostessy.pl, istnieją niestety także podmioty i osoby, których lepiej się wystrzegać.

Dlatego też zanim zdecydujesz się skierować swoje kroki do miejsca podanego w ogłoszeniu, koniecznie zrób kilka prostych rzeczy:

1) Sprawdź renomę danej agencji. Poczytaj w internecie (na grupach na Facebooku, na forach tematycznych), w jaki sposób ludzie piszą o danej agencji. Zbierz jak najwięcej opinii. Załóż wątek na temat swojego przyszłego pracodawcy.

2) Jeśli opinie okażą się pozytywne, zwróć uwagę na to, co znajduje się w umowie. Nie podpisuj jej od razu, daj sobie czas na jej dokładne przestudiowanie. Nie dlatego, że ktoś może chcieć Cię oszukać. Profesjonalne agencje nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ ich prestiż od razu by na tym ucierpiał. Zrób to przede wszystkim dlatego, żeby poznać wymagania przyszłego pracodawcy.