W sytuacjach gdy każda godzina, minuta jest cenna oferujemy naszym Klientom szybką wycenę kosztów wynajęcia hostess. Prosimy o kontakt: 600 739 301 lub e-mail: kontakt@hostessy.com.pl

Hostessy na bankiet

The Ultimate Cure for
Your Next Hangover

Czym różni się praca modelki od pracy fotomodelki i hostessy?

Dla kogoś, kto nie „siedzi” na co dzień w temacie, modelka, fotomodelka i hostessa będą różnymi określeniami tej samej osoby. W pewnym sensie jest to racja, ponieważ niektóre elementy pracy w tych zawodach – pokrywają się ze sobą. W praktyce jednak są między nimi dosyć istotne różnice. W poniższym artykule postaramy się je maksymalnie prosto zaprezentować.

Najkrócej rzecz ujmując, modelki zajmują się najczęściej prezentowaniem ubiorów na wybiegu. Zadaniem fotomodelek jest z kolei pozowanie fotografom wykonującym zdjęcia do czasopism, na billboardy czy do reklam. Warto dodać, że pozowanie może oznaczać zarówno prezentowanie całej sylwetki, jak i konkretnych części ciała, na przykład dłoni / paznokci.

Natomiast zajęciem hostessy jest aktywne wspieranie kampanii marketingowych. Aktywne, ponieważ oprócz perfekcyjnego wyglądu, doskonałego uśmiechu i nienagannej sylwetki, osoba taka musi często zachęcać klientów miłym tembrem głosu. Niejednokrotnie hostessy pełnią także rolę tłumaczek. Od razu więc widać, że zajęcie to wymaga najbardziej wszechstronnego przygotowania.