W sytuacjach gdy każda godzina, minuta jest cenna oferujemy naszym Klientom szybką wycenę kosztów wynajęcia hostess. Prosimy o kontakt: 600 739 301 lub e-mail: kontakt@hostessy.com.pl

Hostessy na bankiet

The Ultimate Cure for
Your Next Hangover

Czy wzrost fotomodelki na znaczenie?

Jeśli jesteś licealistką lub studentką, to być może zadałaś kiedyś sobie pytanie: a gdyby tak zostać fotomodelką, której zdjęcia pojawiałyby się w najbardziej prestiżowych magazynach? Gdyby można było zarobić na swojej urodzie? Gdyby można było zmienić swoje zwyczajne, szare życie w coś, czego inni będą szczerze zazdrościć?

Takie piękne marzenia pryskały jednak jak bańka mydlana, kiedy w głowie pojawiała się jedna, ale bardzo poważna wątpliwość: przecież mam tylko metr sześćdziesiąt. W dodatku dopiero wtedy, kiedy stanę na taborecie i założę kapelusz na głowę…

Na szczęście prawda jest dużo bardziej optymistyczna. W zawodzie fotomodelki wzrost nie jest sprawą priorytetową. O wiele bardziej istotna jest ciekawa osobowość, odważny charakter, mocny temperament. Nie trzeba być perfekcyjnym, wymuskanym ideałem, żeby zrobić oszałamiającą karierę w tej branży.

A co do wzrostu… Jeśli utknęłaś na dobre ze swoim metr pięćdziesiąt pięć i wiesz, że do końca życia nic już z tym nie zrobisz, bo przecież praw natury nie da się oszukać, to… głowa do góry! Agencje takie jak Hostessy.pl z otwartymi ramionami czekają na osoby takie jak Ty!