W sytuacjach gdy każda godzina, minuta jest cenna oferujemy naszym Klientom szybką wycenę kosztów wynajęcia hostess. Prosimy o kontakt: 600 739 301 lub e-mail: kontakt@hostessy.com.pl

Hostessy na bankiet

The Ultimate Cure for
Your Next Hangover

Czy każda dziewczyna może zostać fotomodelką?

Czy każda dziewczyna może zostać fotomodelką? Oczywiście, że nie. Okazuje się jednak, że wiele z tych osób, które nie uważają się za wyjątkowo piękne, nadają się do tego wręcz idealnie. Wszystko dlatego, że są fotogeniczne i naturalne.

Pierwsza dobra wiadomość dla Ciebie jest taka, że piękna twarz nie jest najważniejsza.

Wszystko dzięki temu, że profesjonalny, doświadczony fotograf wraz z ekipą wizażystek będą potrafili wydobyć głęboko ukryte piękno nawet z osoby, która nigdy o sobie nie myślała w tych właśnie kategoriach.

Twarz fotomodelki nie musi być perfekcyjna, ale powinna być… ciekawa, czyli mieć w sobie coś magnetyzującego, co będzie przyciągało spojrzenia. I jeszcze jedna ważna sprawa. Uroda urodą, ale w tej branży liczy się coś jeszcze. Otóż fotomodelka, która chce odnieść sukces, powinna charakteryzować się pewnością siebie.

Druga bardzo dobra wiadomość brzmi: nie, nie musisz mieć nóg do sufitu i dwóch metrów wzrostu, żeby zostać rozchwytywaną fotomodelką. Do naszej agencji przyjmujemy osoby mające co najmniej… 155 cm wzrostu. Jak widzisz, to naprawdę nie są jakieś zaporowe warunki.

Jeśli więc czujesz, że masz w sobie zadatki na rasową fotomodelkę, skontaktuj się z naszą agencją. Dlaczego warto skoczyć na głęboką wodę? Bo nic nie tracisz, a możesz zyskać więcej, niż myślisz!